Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
202. EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
202. EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
202. EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
202. EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
202. EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
202. EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
202. EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
202. EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
202. EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 202.

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

202. Empty
TémanyitásTárgy: 202.   202. EmptyHétf. Aug. 27, 2012 1:23 am

202-es szoba lakói :

1. Cameron Gray
2. Alex Green
3. Gabriel Porter
4.
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Alex Green
Diák zeneszak első év
Diák zeneszak első év
Alex Green


HSZ SZÁM : 3

202. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202.   202. EmptyHétf. Dec. 17, 2012 3:45 am

Let the rain wash away all the pain of yesterday


A bőröndömet görgetem végig a folyosón. Elég nehéz volt felcipelni a felső emeletre, pont nekem is a 202-es szobába kellett bekerülnöm. El nem tudjátok hinni, mennyire örült neki a fejem, főleg, hogy a bátyám két szobával arrébb van tőlem, a másik pedig... hogy csak nem tudom kik lesznek a szobatársaim és kicsit azért be vagyok izélve, hogy majd valami... furán. Nem tudom, biztos idősebbek is jönnek majd. Én mindig az idősebbekkel haverkodtam... mindig is azokkal fogok. Valahogy velük jobban megtalálom a közös hangot. Ami azt illeti, lehet, hogy előbb értem mint a többi korombeli srác. Elvégre, elég jó neveltetésben részesültem... a bátyám részéről. Szerintem senkinek sem kell bemutatnom őt.
Néhány lépcsőn felhúzom még a bőröndöt, majd a szobák számát kezdem el nézegetni. 200, 201 és 202. Szépen lassan, a kezembe lévő kulcsot a zár felé emelem, majd bedugom és elfordítom. Csak nem akar. Ó nemár! Az első nap bénázok itt. De jó...
Aztán két perc múlva kapcsolok, hogy mi van akkor, ha nyitva van? Benyitok... és lám! Mit ad isten... hülye, hülye, hülye.

Szépen lassan belépek, a táskámat leteszem a fal mellé, majd körülnézek. Nem is olyan rossz, mint amilyenre számítottam. Elég lakályos és még nincs is rumli. Legalábbis az előszobába nincs. Majd lesz. Én nem vagyok az az összepakolós típus. Mindig mindent széthagyok. Ez van.
Miután elég volt az ámulásból, észreveszem, hogy nem vagyok egyedül. Egy lépést hátrébb lépek, majd a tatyómat odahúzom az egyik... szabadnak tűnő ágyhoz.
-Helló. Alex Green, új szobatárs.
Mutatkozom be, miközben az ágyra bökök. Remélem nem lesz velem senki olyan... fafej vagy valami hasonló. Szeretnék normális szobatársakat. Ez a srác pedig annak tűnik. De hamarosan ki is derül. Mindjáárt...
-Szabad ez a hely? Nekem megfelelne... ha... szabad.
Nem tudom mennyire rí le rólam, hogy David Green öccse vagyok. Remélem nem nagyon, mert nem szeretem ha mindenki azt kérdezi, főleg a nők: hogy van a bátyád? Mit csinál a bátyád? Mikor találkozhatok a bátyáddal? Eléggé... kiborító. Nem akarom ezt hallani egyfolytában. Remélem itt saját karrierem lesz és jobban fognak érdeklődni irántam is, nem csak a bátyám iránt, akivel mellesleg... még a viszonyom sem túl fényes. Ennyi.
TAG: GABRIEL, OUTFIT: LINKLINK, NOTES: ILYEN.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Porter
Diák zeneszak első év
Diák zeneszak első év
Gabriel Porter


HSZ SZÁM : 4
KOR : 25

202. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202.   202. EmptyKedd Dec. 18, 2012 9:10 am

Álmos vagyok… Egész éjszaka nem aludtam… Nem szeretem a tesztetek, mert mindig stresszelek. Hiába tudom a helyes választ, ha nem tudom rendesen elolvasni a szöveget, vagy éppenséggel helyesen leírni a választ. Ez van akkor, ha az ember diszlexiában és díszgráfiában szenved, mint például én. Senki nem fogja tudni megérteni, hogy mennyire nehéz nekem, úgy meg főleg nem, ha nem mondom el senkinek. Félek, hogyha kiderül, akkor ki akarnak közösíteni, vagy ilyesmi. Így se sok emberrel beszélgetek, nem akarom azoknak a társaságát is elveszíteni.
Sóhajtva vonultam fel a szobába, ahol rögtön az ágyamra dobtam a füzetemet, és a tollamat. Ez is F lesz… mint a többi. Mindegy is, inkább lezuhanyozom, az legalább felfrissít, és nem fogok kidőlni a délután kellős közepén. Pedig ma még gyakorolnom is kellene az új számomat, amit még Dave is megdicsért, sőt! Ha azt vesszük, akkor eladtam neki. $10 az én szememben sok, és aki ilyen helyzetben van, mint én, ugyanezt mondaná.
Viszont arra még én sem számítottam, hogy amikor kiléptem a fürdőből, egy törölközőben, vizes hajjal, melynek pár tincse a szemembe lóg, egy ismeretlen személy tartózkodik a szobában. Még soha életemben nem láttam itt a suliban, és hamarosan meg is kapom rá a választ. Ha új szobatárs, akkor valószínűleg új diák is lehet.
– Ahm… szia. Gabriel Porter, de csak Gabe. –mutatkoztam be én is, majd gyorsan összeszedtem a ruháimat. – Egy pillanat. –gyorsan visszamentem a fürdőbe, és felöltöztem. Egy egyszerű kék farmert és egy kockás inget vettem fel, fekete zoknikkal, majd visszamentem, miközben a hajamat törölgettem.
– Ne haragudj a hiányos öltözetért, nem számítottam új szobatársra. Persze, hogy szabad. Üdv itt. –mosolyogtam kedvesen, közben leültem az ágyamra. Igazából nem vagyok az ilyenekre felkészülve, ezért sem tudom, hogy most mit is kellene mondanom. Egy kicsit megszeppenve törölgetem a hajamat, és talán neki lesz elég kérdése, és nem nekem kell őt faggatnom, hanem fordítva.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





202. Empty
TémanyitásTárgy: Re: 202.   202. Empty

Vissza az elejére Go down
 
202.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Alois Rock School;; :: Kollégium :: Fiúk szobái-
Ugrás: