Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Szabadtéri színpad EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
Szabadtéri színpad EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Szabadtéri színpad EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
Szabadtéri színpad EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Szabadtéri színpad EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Szabadtéri színpad EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
Szabadtéri színpad EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
Szabadtéri színpad EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
Szabadtéri színpad EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 Szabadtéri színpad

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Dorina McField
FőTanács
FőTanács
Dorina McField


HSZ SZÁM : 138

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 4:36 am

Szabadtéri színpad Szinpadok_clip_image000
Vissza az elejére Go down
https://aloisrock.serbianforum.info
Sonja J. Hawkins
Híresség
Híresség
Sonja J. Hawkins


HSZ SZÁM : 6
KOR : 31

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Okt. 01, 2012 12:19 pm

Szabadtéri színpad Tumblr_lgfvgzeB571qfb0g7o1_500
Andy

- Hugi cseszd meg, gyere már… komolyan, egy nő nem sz*rozik ennyit a külsejével- dörömböl bátyám a fürdő szoba ajtaján, úgy… sokadjára, én csak a szemem forgatom. Mindig is igénytelen volt, hogy is érthetné ezt?
- Befogod, vagy megtegyem én?- felvont szemöldökkel meredek rá, mikor kinyitom az ajtót. Na igen, én most is jobban nézek ki nála, de ez nem nagy cucc, nála még egy csöves is jobban néz ki. Hmm… a testvéri szeretet. Ha nem apám lenne a menedzserünk, már rég repült volna a bandából, pótolható. Jó, azért egy kicsit szeretem, és tudom, hogy ő is, de nem visszük túlzásba ezt a dolgot.
Egy közös van bennünk, hogy mindketten imádjuk a Black Veil Bridest, épp ezért megyünk a koncertjükre. Hála égnek, mivel még csak „friss hús” vagyok, még álcáznom se kell magam, bár nem hiszem, hogy akkor is megtenném, ha kis millióan ismernének. Persze, még rejtegessem is magam mi? Hogyne… szerintem is.
A színpad előtt már egy csomóan vannak, hurrá. Még szerencse, hogy Converset vettem fel, bár nem mintha nem az lenne rajtam folyton. Körbenézek, erre Ty már el is tűnik mellőlem, na pazar. Még szerencse, hogy valami fesztivál van, vagy mi, így legalább a piáért nem kell messze mennem. Oké, a koncertet is lesem… majd, előbb kell az alkohol, hogy elbírjam viselni úgy a lökdösődést, hogy ne lépjek senki pofájába. Ezzel az elhatározással veszem célba a pultot, amit biztos, csak ma reggel raktak ide. Még oda se érek, máris egy lökést érzek a hátamon, minek következtében, én meg nekiesek valakinek.
- Jesszus, bocsi. És még józan vagyok- próbálom poénosra fogni a dolgot, hátha megmarad a fejem.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack
Híresség
Híresség
Andy Biersack


HSZ SZÁM : 108
KOR : 32

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Okt. 01, 2012 12:29 pm

Reggel kivételesen jókedvűen és kipihentem ébredtem fel, ami elég nagy csoda nálam. Előbújtam hát a takaró alól, és táncléptekkel kimentem a fürdőbe, ahonnan egy óra múlva, frissen fürödve, hajatmosva és sminkelve kerültem elő. Ezek után a szekrényhez mentem, és elkezdtem válogatni a ruháim. Ma fellépés, imádom ezeket a dilemmákat, például állok a szekrény előtt és mit vegyek fel? Végül egy bőrnacira esik a választásom, egy széles ezüstözött övre, sárkányfej csattal, a hozzáilló lelógó láncokkal. Egy mellényt veszek fel hozzá, a többi ruhát testfestékkel pótlom. Egy széles bőrpántot csatolok a bal csuklómra, a jobbra viszont egy csinos karpercet választok. Végül egy extrémebb darabot, egy szegecses nyakörvet csatolok fel, ami tökéletesen simul a nyakamra. Megperdülök a tükröm előtt, és újra áthúzom a szemem kontúrját, csodás, most már jó leszek. Bakancsot húzok, és már indulok is.

A szabadtéri színpad körül sokan vannak, amikor megérkezek. A bandámmal lespanolok, és beszédbe elegyedünk, majd fél óra múlva jön az infó hogy kezdhetünk. Fellépek hát a színpadra, és ismét elámulok mennyien jöttek el, mennyien szeretnek minket. Nem is húzom az időt, pár üdvözlő szó és rövid bemutatkozás után, bele is vágunk a közepébe, méghozzá a Savior-el indítva az egészet. Lassú kezdés, egyre gyorsabb iram, és a csúcsponton a legjobb számok, ez az. Egy órás tombolás, és éneklés után, azt hiszem kiszáradok, így tizenötperces szünetet jelentek be, és levonulok a színpadról. A piás pult felé törekszem, ahol valaki nekem jön, persze látom hogy azért, mert valaki meglökte.
- Ebben nem is kételkedtem. Nemrég jöttél csak nemigaz? - kérdezek vissza egy kis mosollyal, és rendelek egy korsó sört. Nem hagyom hogy a lány elessen. Szemmel láthatóan még nem ismert meg, de idő kérdése minden.
Vissza az elejére Go down
Sonja J. Hawkins
Híresség
Híresség
Sonja J. Hawkins


HSZ SZÁM : 6
KOR : 31

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Okt. 01, 2012 12:44 pm

Szabadtéri színpad Tumblr_lgfvgzeB571qfb0g7o1_500

Mivel apuci szerint nem kéne…. stop… hol érdekel engem, mit mondd apám? Na de, akkor se kezdhetek el balhézni itt mindenki előtt, viszont megjegyeztem a srác arcát, és nem.. az se érdekel, hogy velem ellentétben ő nem józan. Reményeim szerint, én se leszek sokáig az. Ezek a zűrös kölykök, mi? Ez van… mást, mit mondhatnék erre. Persze azért hallom, ahogy a színpadon játszanak, és úgy döntök, ennyi elég is. Még ha összecsinálnám magam, se jutnék annyira közel, amennyire szeretném, így meg legalább megkímélem magam a felesleges idegességtől. Közben Tyt is kiszúrom, aki már megint egy csajt fűz. Fogadni mernék, hogy nem jön össze neki, a csaj túl igényesnek tűnik. A bátyám meg felfoghatná, hogy attól, hogy lett már egy klippünk, még mindig nem sokan ismernek, de az ő dolga, és… szeretem nézni, ahogy magát égeti na.
Aztán esek neki valakinek, ami ellen tényleg nem tehetek. Ezért szeretem a zsúfolt helyeket, komolyan, na de… nyugi van. Inkább megnézem, ki is lett az áldozatom. Na, ez az, amit nem kellett volna. A szemeim gondolom nagyra nőnek, és tényleg kell jó pár perc, mire felfogom, hogy ki is mosolyog rám. Mivel nem vagyok az a mindenen zavarba jövő típus, így most fesztelenül mosolygok vissza… Andyre. Na igen, mondhatjuk úgy is, hogy mákom van.
- Igen, és hűűűű…. állatiak voltatok, de komolyan. Nem hiába imádunk, titeket a bátyámmal- kezdek el lelkesedni, majd rendelek magamnak egy koktélt, azzal elleszek egy ideig.
- Tényleg bocsi, hogy beléd zúgtam, bár én annyira nem bánom- kacsintok is mellé. Jó, lehet, hogy ezek után nem gondol rólam szépeket…. és… tuti, hogy, ha így gondolja, jól gondolja.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack
Híresség
Híresség
Andy Biersack


HSZ SZÁM : 108
KOR : 32

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Okt. 01, 2012 12:59 pm

Kissé fáradt torokkal, de jókedvűen bújkálok a tömegben, most éppen a bárpultnál, és ajkamon kis mosollyal figyelem ahogy lesokkol egy pillanatra, és pár perc csendes szünetet hagy nekem, amíg megemészti hogy bár az előbb még színpadon voltam, most már itt vagyok. Kihasználom, és körbenézek a tömgben. Sokakon fedezek fel a mienkre hasonlító sminket, és testfestéket, amire csak mosolyogni tudok, jó érzés hogy ennyire szeretnek minket, hogy a sminkelésünket is utánozzák. Bánom? Dehogy bánom, csinálják csak szabadon. Engem nem zavar. Belekortyolok a korsó sörömbe, és látni ahogy mozognak az izmok a nyakamon a nyakörv alatt. Nem szorít, csak láthatóvá tesz mindent. Kissé megtörlöm a szám szélét a kézfejemmel, amire természetesen motoros kesztyűt húztam, mert miért ne? Persze nem az enyém, én otthon felejtettem a sajátom, ez Ashé.
- Örülök ha nem esett bajod, és köszi igyekeztünk, de még mindig van pár meglepetésünk, szóval ne menjetek messzire? Öhm, nincs kedved visszajönni velem hátra? Itt nagy a tömeg - pillantok körül, mert egyre inkább kezdenek felfigyelni rám, és Carl így is meg fog ölni. Karon ragadom hát, és a VIP szekció felé húzom, tetszik nekem ez a lány, mintha nem lenne olyan ártatlan, és ki tudja, talán elbűvölhetem. Hosszú kapcsoltban én már nem is reménykedem, a híresség átka, nem maradnak meg mellettem a nők, így hát kihasználok midnen alkalmat arra hogy csajozzak.

- Belém zúgtál? Ez leegyszerűsítené a dolgokat - vigyorgok rá, mivel tudom hogy nem így értette, de én szándékosan félreértem. Rákacsntok, ne vegyen olyan komolyan, majd ráérünk még. Biccentek a biztonságiőr felé, és magammal húzom a lányt, ahol egy kis nappali szerűség van felállítva nekünk. A többiek is ott sertepertélnek, ki ezt ki azt csinál. Én meg levetődök a kanapéra.
- Üdv a VIP szekcióban - vigyorgok rá, és belekortyolok a sörömbe. Aztán megszólal Ashley.
- Te lány, téged már láttalak a tévében - lép közelebb, erre persze kérdőn ránézek, és elmagyarázza. Kedvesen viselkedik, mint mindig, nem lehet panasz a modorára. Felcsillannak a szemeim, még egy híresség. Persze Ash meg akarja lovasítani a söröm, mire nyelvet nyújtok, és nem adom neki oda.
- Tényleg, Sonja igaz? - esik be a neve, azt hiszem egy vidám pörgős klippjük van.
Vissza az elejére Go down
Sonja J. Hawkins
Híresség
Híresség
Sonja J. Hawkins


HSZ SZÁM : 6
KOR : 31

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Okt. 01, 2012 1:35 pm

Szabadtéri színpad Tumblr_lgfvgzeB571qfb0g7o1_500

Oké, sikerül ám felfognom, hogy épp Andybe sikerült beleesnem… és koránt sem biztos, hogy ez csak a szó szoros értelmére értendő. Bár, sose voltam a veszett rajongó típus, tehát, én csak szépen csöndben rajongtam, na jó, a csönd az talán túlzás, de akkor se csüngtem senki nyakán, meg ilyenek. Talán épp azért, mert nem is volt rá szükség, mert vagy így, vagy úgy, de mindig sikerült kitűnnöm a tömegből. Lehet, nem kellett volna az asztalon táncolni, se a hangfalon, de hát ilyen elvetemültek vagyunk mi a barátaimmal, ezt csak meg kell szokni. És amúgy is… legalább az én számból egyszer sem hangzik el, hogy de unalmas az élet, mert teszek róla, hogy ne legyen az.
Mikor már tényleg eljut az agyamig, hogy Andyvel beszélek, összeszedem magam a kezdeti sokkból. Ez hamar megy, ha nem egy szál magamban kell a tömeg elé állnom, egy szaros mikrofonnal a kezemben, hamar oldódok. Persze annyira az sem vészes, hogy emiatt playbackelnem kéne, meg se tenném, egyszerűen csak nem tartozik a kedvenceim közé.
Nézem, ahogy a sört issza, és a kezem akaratlanul is elindul a nyakörve felé, és meg is fogom.
- Ez nagyon állat, de nem fojt meg?- összevont szemöldökkel, de mosolyogva szegezem neki a kérdést, közben el is határozom, hogy ilyen nekem is kell. Nem kell az ilyesmin meglepődni, mondtam, hogy mindent magamra aggatok, ami tetszik.
- Ha a többiek nem esznek meg, akkor szívesen veled megyek- kuncogok, közben szemeim a bátyámat kutatják, akit megint elveszítettem a szemem elől. Csak nem összejött neki a csaj? Ezen igencsak csodálkoznék, de azt ki tudja, lehet nincsenek nagy elvárásai. Felnevetek, mikor karon ragad, de tartom vele a lépést. Nem hiába bírom én ennyire, persze, miért is mondanám el neki? Ugyan, még nem lövöm le a poént.
- Hát persze… sőt nem is értem, hogy nem vetted észre, hogy az egyik legelvetemültebb rajongód vagyok- vágom rá csipkelődve, persze nem áll messze a valóságtól.
- Hűűűű megtiszteltetés itt lenni- biccentek, és a hatás kedvéért még a homlokomra is teszem a kezem, aztán elnevetem magam. Egészen addig, amíg Ash le nem szólít.
- Igen, az látod előfordulhat- kacsintok rá a srácra. Nem érzem úgy, hogy máshogy kéne bánnom velük, mint másokkal. Amúgy se menne, én már csak izé… ily en vagyok. Azért intek is, mivel jól vagyok nevelve, azaz próbálkoztak valami ilyesmivel anno, ami nem annyira jött össze, de az már mellékes.
- Igen, nagyon örvendek- egyből hivatalosra veszem a figurát, és kezet nyújtok Andynek, de aztán csak rávigyorgok.
- Szóval, mi is lesz az a meglepi?- szeretek bennfentes dolgokat megtudni, ha nem jött volna össze az éneklés, tuti firkásznak mentem volna.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack
Híresség
Híresség
Andy Biersack


HSZ SZÁM : 108
KOR : 32

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyHétf. Okt. 01, 2012 1:59 pm

Szabadtéri színpad Tumblr_m5lmknL0dZ1rp4xbzo2_1280

Nem veszem a lelkemre hogy belém jönnek, főleg ha azok az illetők még csinosak és nem éppen átlagosak. Azért az egy dolog hogy én kitűnjek a tömegből a saját koncertünkön, az meg megint egy másik, hogy akadnak itt még érdekes egyének. Felszalad a szemöldökön, mikor körbenéz, nem tudom kit kereshet, talán akivel jött, elvesztették egymást félúton? Az bizony könnyen meglehet, nem is akarom megsaccolni vajon hány ember tolong itt a színpad körül, illetve a szünetet ők is arra használják amire én. sört szereznek. Mi viszont már biztonságban vagyunk a hátsó szekcióban, és a kedves őreink vigyáznak ránk.Figyelem ahogyan a keze akaratlanul is a nyakam felé indul, és elmosolyodom mikor megérzem a puha ujjait a nyakamon, ahogy megfogja a nyakörvem. No lám, csak nem tetszik neki? Ez még nekem is újdonság, de egész megkedveltem a viseletét, nagyon vagányul mutat és persze felhívás egy keringőre, már aki érti miről van szó.
- Nem, egyáltalán nem fojt, és mivel nem tüskés nincs mitől félnem - felelem mosolyogva, és kicsit előrébb hajolok, hogy még jobban szemügyre vehesse én pedig behatóbban vethessek egy pillantást a mellméretére. Hm, igazi csókolnivaló mellek, de aztán vissza egyenesedek, nem akarom hogy észrevegye a tekintetem nem ott járt, ahol kellett volna.

- Dehogy is esznek, egyikünk sem kannibál. Sőt denevéreket és más egyéb állatokat sem eszünk mi szelídek vagyunk ám - nevetek fel, mert hiába a sok smink és festék rajtunk azért alatta néha komolytalan gyerekek tudunk lenni mindannyian. Főleg Ashley a bolondozásával. Mi sem sokkal maradunk le mögötte. Megigazítom közben a bakancsom fűzőjét, és szórakozottan a nyakörvvel kezdek el babrálni. Nem tudom miért, de néha birizgálom.
- A legelvetemültebb? Akkor miért is nem az első sorban ugrálsz kebleket villantva és plüssmacit dobálva nekünk? - nevetek fel, mert érzem azért a játékosságot és mit ne mondjak tetszik is ez a fajta játék, bár más jobban tetszene.

- Ugyan. Andynek mániája hogy néha behoz egy két embert, már megszoktuk a hülyeségét - szól közbe Jeremy és megborzolja a hajam, mire persze durcásan rámorranok, és megigazgatom a hajam. Aztán ő is bemutatkozik, majd tovább is áll hogy keressen egy bontatlan üveg sört.
- És akkor? Ápolom a kapcsolatot a rajongókkal, és mi se vagyunk jobbak mint ők....- morgok, majd ismét Sonjára nézek. Szép neve van mit ne mondjak.
- A meglepi az lesz hogy majd meglátod. Nem árulom el előre - nevetek, és magam mellé húzom. Még van egy kis időnk pihenni.
- Mondd csak, mit csinálsz a koncert után?- érdeklődök lazán, és ismét kortyolok a sörből. Nem lenne rossz ha összejönne.
Vissza az elejére Go down
Sonja J. Hawkins
Híresség
Híresség
Sonja J. Hawkins


HSZ SZÁM : 6
KOR : 31

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Okt. 02, 2012 3:32 am

Szabadtéri színpad Tumblr_lgfvgzeB571qfb0g7o1_500

Örülök, hogy kis híján fellöktem, legalább nem kell egy csomót szenvednem azért, hogy beszélni is tudjak vele. Mert a terveim közt volt, de ha már így megkönnyítik a dolgom, akkor miért ne örülhetnék neki? Ezért is nem lehet levakarni a vigyort az arcomról, bár azt valahogy sose, na mindegy.
A nyakörve nagyon tetszik, és hát… nem épp olyan gondolatok költöznek a fejembe, amit hangosan is ki kéne mondanom. Mindenesetre már el is döntöttem, hogy ilyen nekem is kell, mert mekkora menő már. Persze abból nem csinálok nagy ügyet, hogy hozzáérek, ha nem tetszik neki, gondolom majd úgyis szól.
- Nagyon vagány- mosolygok rá, majd mikor közelebb hajol, nyomok is egy puszit a nyakára. Hogy szívbajos volnék? nem, nem hiszem, meg amúgy is… miért ne tehetném meg? Jó, az más kérdés, hogy látom magam előtt, ahogy apám a fejét rázza, de ez kit érdekel. Amúgy is, nem hiszem, hogy olyan sokan tanúi lehettek volna.
- Ez megnyugtató, szóval akkor helyén marad a fejem, meg úgy minden testrészem- vigyorgok rá, persze megint csak poénkodok, az nálam valamiért mindig megy. Pedig le mertem volna fogadni, hogy nem olyan báránykák, aztán ki tudja, még lehet igazam lesz.
- Mert az túl snassz, én a hazáig követlek, és megerőszakollak típus vagyok- pár pillanatig komolyan meredek rá, majd csak elnevetem magam. Tényleg nem szokásom senki után loholni. Nevetnem kell, mikor Jeremy Andy haját borzolja, marha viccesek, és ezt bírom.
- Szóval ápolod a kapcsolatot mi?- perverz mosollyal kacsintok rá, mert ezt melyik nő ne értené félre. Vagy csak nekem van így beállítva az agyam? Végül is…. tökmindegy.
- Csak nem egy szál boxerben léptek fel?- csillannak fel a szemeim, mint a kisgyereknek, aki most tudja meg, mit kap karácsonyra. Na jó, tényleg le kéne állnom az ilyesmivel, de ez nem olyan könnyű ám, mint amilyennek látszik. Mikor maga mellé húz, én fogom magam, és nemes egyszerűséggel az ölébe ülök. Miért is ne, ha már egyszer ilyen helyzet alakult ki.
- Hát… még nem tudom- mosolyogva simítok végig a combján, hátha így megérti, hogy mihez is lenne kedvem.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack
Híresség
Híresség
Andy Biersack


HSZ SZÁM : 108
KOR : 32

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Okt. 02, 2012 7:15 am

A mai nap, ez a koncert sem lesz éppen eseménytelen, főleg ha össze is jön amit szeretnék. Sonja jókedvű, és ez rám is rám ragad, így ismét meghúzom a söröm, kelleni fog még a hangom, ami nem sokkal más privátban sem, mint a színpadon, nem erőltetem a hangom, mint páran, bár elismerem annak is megvan a varázsa. Gyorsan átfutom, hogy milyen számokat akarok még énekelni, mik vannak a listára véve, és hogy a szünet után mivel kezdünk. Természetesen a kedvencemmel. Kis vigyor kúszik fel az arcomra, mikor előrehajolok, ő meg egy puszit nyom a nyakamra. Hm, ha tudná hogy a nyakam az egyik legérzékenyebb pontom...Felkuncogok, de mivel tetszett a dolog nem teszem szóvá. Aljas módon kihasználok mindenkit, aki kicsit is szeretgetni akar. Most sincs ez másként.
- Mostanában egész megszerettem - kommentálom a dolgot, majd a dolgot hogy senki nem esz meg senkit csak egy biccentéssel intézem el. Nem vagyunk mi olyan szörnyűek, csak azt mondják, nem tudom miért. A következőre kissé felszalad a szemöldököm, és sokat sejtető mosoly kúszik az arcomra, ami azt jelenti hogy egy cseppet sem bánnám azt a megerőszakolást.

- Hm, akkor most zavarjalak el, és majd otthon találkozunk? - nevetek fel, mert végül is tetszik a gondolat, de én előtte lazítani is szeretnék egy kicsit, valami pia mellett, de... meggyőzhető vagyok másról is. És ahogy elnézem, lesz ez még szebb is, olyan igazi kis vadmacskákat szeretem az ágyban, tudjon bánni egy férfivel.
- Nem, de majd legközelebb megvitatjuk ha mindenki abban szeretne látni minket - nevetek fel, mert kicsit abszurd a gondolat azért. Mikor magam mellé húzom, nem teketóriázik sokáig az ölembe ül, hmm, ezt szeretem. Végigsimítok a derekán és az oldalán. Mikor megérzem a kezét, hol barangol, enyhén elvigyorodom, hm, nem is rossz válasz.
- Biztos vagy benne? Mert ha eljössz velem, akkor reggelig nincs visszaút - jegyzem meg, és magamhoz húzva a nyakába csókolok. m
Vissza az elejére Go down
Sonja J. Hawkins
Híresség
Híresség
Sonja J. Hawkins


HSZ SZÁM : 6
KOR : 31

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Okt. 02, 2012 9:06 am

Szabadtéri színpad Tumblr_lgfvgzeB571qfb0g7o1_500

Hirtelen már azt se tudom, ki az a Tyler, na jó, ez azért túlzás, mert mégis csak a bátyám, meg a többi, de az jelenleg baromira nem érdekel, hogy ő hol van. A lényeg, hogy én jó helyen vagyok, legalább is szerintem, és csak ez a fontos. Azt meg már sejtettem, hogy Andy jó fej, és tényleg örülök is annak, hogy nem kellett csalódnom, mert azt egyáltalán nem szeretek.
El is kezdem a nyakörvét birizgálni, majd nyomok egy puszit a nyakára. Megnyugszom, mikor nem látom jelét annak, hogy ez nem tetszik neki, mert aztán ki tudja, hogy mi jön be.... sajnos annyira jól nem ismerem... még.
- Jól is áll- vigyorgok rá, majd már azt is megtudom, hogy nem fognak megenni, így már tényleg nincs miért paráznom. Azért bevallom, hogy egy kicsit frusztrált a helyzet, pár pillanatig. Tényleg könnyen oldódok. Na meg a koktél is segített, amit idő közben sikerült meginnom. Szerintem tök poén ilyesmivel viccelni, mármint hogy követem hazáig... az igazat megvallva, nem szeretném követni, az annyira gáz lenne.

- Hát persze... simán...- vonok vállat folytatva a poénkodást. Tuti, nem fog elküldeni, még ha ilyen jó ajánlatot is kap, azért ennyire sikerült már kiismernem a pasikat. Na meg, miért várna? Vagy velem van a gáz, hogy én nem szeretek? Ez is egy jó kérdés. Azt viszont remélem, hogy sikerült levágnia, nekem se lenne ellenemre a dolog, mert abszolúte nem úgy viselkedem, mint akinek nem ezek lennének a szándékai.
- Hidd el.... mindenki így szeretne, csak gyávák, és nem mondják- vagy már megint csak a magam nevében beszélek? Ki tudja, a lényeg, hogy én megnézném őt, és lehet nem is kell rá sokat várnom.
Az ölébe is vetem magam, ha már egyszer megtehetem, már pedig, eddig még egy mozdulatom se utasította vissza.
- Szerinted, ha nem lennék benne biztos, itt ülnék most?- felvont szemöldökkel meredek rá pár pillanatig, majd a hajába túrva közelebb húzom magamhoz, és megcsókolom.
Vissza az elejére Go down
Andy Biersack
Híresség
Híresség
Andy Biersack


HSZ SZÁM : 108
KOR : 32

Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad EmptyKedd Okt. 02, 2012 10:20 am

Szabadtéri színpad 3819686_o

Nem is igazán figyelek most a többiekre, túlságosan leköt az új hódításom, de tudom hogy tíz perc múlva kezdenünk kell ismét, így nagyon nem mélyülhetek el a témában. Valahogy szimpatikus kis csaj nincs a stílusával semmi kifogásom. Csak nevetek ahogy a nyakörvem piszkálja, látom tetszik neki a dolog, ennél jobban már csak akkor kezdeném el kedvelni ha tudna is mit kezdeni vele. Ha egy pasin ilyen kiegészítő van az azt jelenti hogy gazdátlan és hogy szereti ha birizgálják a nyakát, ez az utóbbi rész meg is van. Nem akarok nagyon elszállni, ez az én személyes perverzióm része, amit persze mindenki tud a csapatban, és folyton hangoztatják hogy sosem lesz nőm, mégis mindig akad vállalkozó szellemű.
- Tudom, nem hordanám ha nem állna jól - nevetek, és belekortyolok a sörbe, lassan elfogy, és már nem vagyok olyan szörnyen szomjas, bár még kettő simán lecsúszna a torkomon. De nem lehet most még nem. Elvigyorodom, és abszolút gátlástalan mód adok egy puszit a melleire, amik már ilyen közel kerültek az arcomhoz nem tudom megállni. És amúgy is ha hagyja magát, akkor nekem csak jó lesz.
- Hm, az hosszú idő, és én utálok várni. Maradj itt és koncert után menjünk együtt valamerre, utána meg hozzám - javaslom inkább, mert igen, megtehetném, sok mindent elnéznek nekem a nők, a külsőm és a pénzem miatt, de van egy olyan érzésem hogy Sonját inkább a kaland izgatja, és az extrémitásom.
- Hm ki tudja neked még szerencséd is lehet és láthatsz boxerben is - kacsintok rá, és miután kijelenti hogy igenis jól meggondolta, vadul visszacsókolok, kicsit ráharapva a lány ajkaira.
- Mennem kell vissza lassan, de utána ígérem folytatjuk - nézek rá szép szürke szemeimmel, és lassan leemelem magamról, jó erőben vagyok azzal nincsen gond. Adok neki egy búcsúcsókot, és megigazítom a hajam, majd elindulok a többiekkel a színpadra, persze Ashtől már hallom hogy mekkora Casanova vagyok. Rá is csapok a vállára hogy hagyjon lógva de persze csak kiröhög. Fellépünk a színpadra, és felharsan a hangom. Rá is zendítünk a Coffin-ra, a legújabb dalunkra aminek igen nagy sikere lett.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szabadtéri színpad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szabadtéri színpad   Szabadtéri színpad Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szabadtéri színpad
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Los Angeles;; :: Szórakozóhelyek-
Ugrás: