Alois Rock School
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alois Rock School

USA egyik legnépszerűbb rock iskolája, amely megadja a lehetőséget minden táncolni, énekelni és zenélni vágyó diák számára. Mert a rock egy életforma!
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
2012-ben járunk, a fő helyszín Los Angeles. A nagy városból rengeteg híresség, rengeteg neves zenész, táncos lépett már ki. A te sorsod is ez lehet, ha a rengeteg tanulási lehetőség közül az Alois Rock iskolát választod! Itt megtanulhatod mi az a tánc, mi az a rock zene, mi egyáltalán a zene értelme! Szeretnéd? Imádnád? Híres lennél? A siker garantált!






Akik hamarosan figyelmeztető emailt kapnak az előtörténet miatt:
-
Legutóbbi témák
» Trouble Life
James Tucker EmptyVas. Feb. 09, 2014 10:11 pm by Vendég

» lights out
James Tucker EmptyHétf. Dec. 02, 2013 5:50 am by Vendég

» Theoriginalsfrpg
James Tucker EmptyHétf. Nov. 04, 2013 8:07 am by Vendég

» Sanctuary rpg
James Tucker EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:18 am by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
James Tucker EmptyVas. Okt. 20, 2013 12:17 am by Vendég

» Avarian Világa FRPG
James Tucker EmptySzer. Okt. 09, 2013 3:21 am by Vendég

» James John "Johnny" Dotson
James Tucker EmptyVas. Okt. 06, 2013 2:23 am by Johnny Dotson

» Szörnyek Világa
James Tucker EmptyVas. Okt. 06, 2013 1:44 am by Vendég

» Parkoló
James Tucker EmptySzer. Okt. 02, 2013 5:05 am by Dorina McField


Fiú/Férfi:: 39 (+1)
Lány/Nő::
46 (+4)

Diák::
54
Tánc szak:: 21
Zene szak:: 33
Tanár:: 7
Híresség:: 15
Felnőtt:: 5
Sajtó: 4
Mesélő:: 2

 

 James Tucker

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Tucker
Tanár
Tanár
James Tucker


HSZ SZÁM : 2

James Tucker Empty
TémanyitásTárgy: James Tucker   James Tucker EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:31 am

TUCKER, JAMES

James Tucker Tumblr_m9hgoo9Kk81rtnwmio1_500

better than thou
ALAPOK, ALAPOK, ALAPOK
    Elnézést? Oh, te hozzám beszélsz? Nem tudod, ki vagyok?
    A nevem
    [James Tucker] és ne merd elfelejteni! Ha
    már összehaverkodtunk, hívj
    [James-nek, J-nek vagy MR. J-nek]. Születtem
    [1978. 06.11-én] ebből adódóan [34] éves vagyok . Jobb lenne, ha ezt most megjegyeznéd! Én egy úgynevezett [EREDETI] karakter vagyok és 100%-ban [hölgyimádó és magasztaló férfiember vagyok]! Foglalkozásom [tánctanár]. Tízes skálán az iskolában,
    én [természetesen mindenki kedvenc tánctanárbácsija] vagyok.


prettier than thou
MEGJELENÉS, MEGJELENÉS, MEGJELENÉS
    HAJ. barna, természetesen legtöbbször csapzott az órák után. Egyébkét kissé hosszúra hagyott, hullámos, bár ha elkap a fűnyíró, engedek a hosszából.
    SZEM. kék
    SÚLY ÉS MAGASSÁG. 80 kg, 179 cm
    KÜLÖNLEGES ISMERTETŐJEL. a borosta annak számít...?
    STÍLUS. laza-lezser cuccok, trikók. Civilben farmer és bőrkabát.
    PLAY BY. Bradley Cooper
    EGYÉNI TITULUS. -

smarter than thou
SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG, SZEMÉLYISÉG
    SZOKÁSOK.mániákus rágóőrült, becenevek kreálása a diákjainak, cigaretta
    ERŐSSÉGEK.kitartó, bírja a fájdalmat, megbízható
    GYENGESÉGEK.hisztis, nem bírja a kritikát, makacs
    SZERET.minden mozgás, szép hölgyek, tanítás
    NEMSZERET.ha feleselnek neki, a saját testszaga, beképzeltség
    TELJES SZEMÉLYISÉG. Olyan, mintha soha nem akarna felnőni. Éppen ezért választotta a táncoktatást, hiszen a szenvedélyét egybe tudja kötni a kamaszok társaságával, akikkel rendívül jól megértik egymást. Igyekszik mindenkivel a lehető legnormálisabb lenni, azonban ha valaki kihozza a sodrából, könnyen átesik a ló túlsó felére. Na, olyankor nem szokták szeretni, amikor büntetőfeladatokat oszt... Természetesen az iskolán kívül is van élete: jelenleg facér, szeret hajnalig tartó koktélpartikon részt venni, persze ha marad rá energiája. A reggeleket edzéssel kezdi, a napokat általában azzal is fejezi be. Rendkívül hiú és prűd, mindig van nála dezodor, parfüm és váltásruha, hiszen soha nem lehet tudni, hogy mikor mi/ki izzasztja meg éppen.
    Annak ellenére, hogy társaságban nyitott, pörgős és mindig vidám, igenis igényli, hogy néha egyedül lehessen a lakásán. Ilyenkor általában videojátékokkal üti el az időt filmez vagy éppen olvas. Még nem tervezi, hogy családot alapít, hiszen ő ennél sokkal függetlenebbnek tartja magát.

    TITOK. Amikor kisgyerek volt, apja rendszeresen bántalmazta. Az öreg hidegre került családon belüli erőszakért, és mivel nem tartották a kapcsolatot, fogalma sincs, hogy él-e még egyáltalán.

richer than thou
TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM, TÖRTÉNELEM
    JELENLEGI TARTÓZKODÁSI HELY. Táncterem
    SZÜLŐK. Anya: Claudia Benson, 58 éves, ingatlan értékesítő. Apa: Owen Tucker, 60 éves és nem tudni, mit és hol csinál.
    TESTVÉREK. Karen Tucker, 30 éves, szintén zenész (-helyett-) táncos
    TÖRTÉNET. ide készült.
    - Feszesebben!
    Kiáltottam rá hangosan és energikusan az egyik lányra, aki úgy lógatta a kezét, mintha legalább tíz kilós zacskók lógnának rajta. Másodjára már kissé meg is csapkodtam a könyökénél a végtagot, mire láttam, ahogy az arcizmai megfeszülnek így a hatvanadik perc tájékán. A homloka gyöngyözött, halántékáról az álláig szép vonalban gördült le egy izzadtságcsepp. Kissé összehúztam a szemhéjam, ahogy az arcát fürkésztem. Láttam hogy mennyire elhivatott. De ő még ott tart, hogy a saját határait tapogatja, hogy aztán átléphesse őket.
    Még mindig nem volt tökéletes, de megtette, amit tudott. Alig észrevehetően bólintottam egyet, bár tudom, hogy nem látta, hiszen az erőlködéstől összeszorította a szemeit.
    Aztán sétáltam tovább a diákok között. Hangtalanul sasszéztam egyik testtől a másikig, itt-ott hozzáérve a feszülő hasfalakhoz, lógó karokhoz, meg-megütögetve őket.
    - Még fél perc...
    Kiáltottam bele a lágy levezető dallamokba, majd suhantam tovább. Ismertem a dalt, ismertem a gyakorlatot, így automatikusa számoltam magamban a hátralevő lassú nyolcadokat. Valamikor én is így kezdtem. Azóta persze kissé kiszőrösödtem, na meg nőttem pár centit, ennek ellenére legyek bármilyen őrült, még mindig tisztán vissza tudok emlékezi az első évek fájdalmaira. És persze az azt követő rivaldafényre, amikor bekerültem a Broadway tánckarába. Persze jöttek a pofonok, kiszálltam és most olyan vágyak felé hajtok egy rakás gyereket, amit ha elérnek, hasonló pofára esésekben lesz majd részük. Bár, ne legyen igazam.
    Ennek ellenére a ritmus ott van mindenkiben és aki ezt nem használja ki, az rengeteget veszít. Nem kell mindenkinek profivá válni, elég, ha élvezi azt, amit csinál. Ki így, ki úgy. Nekem a tanítás jutott és őszintén szólva sokkal jobban értékelem a szadista jelzőt, mint a tehetségtelen ficsúrt.
    - Öt... Hat... Hét... És nyolc. Lassan engedd le!
    Szinte egyszerre tört fel az osztályból a felszabadult és megfáradt sóhaj, amikor végre engedélyt kaptak a tunyulásra. Annyi baj legyen, megdolgoztak érte. Miután a lemezjátszóhoz kocogtam, megköszöntem mindenkinek az órát aztán megvártam, amíg kiürül a terem. Egy fehér törülközővel töröltem szárazra az arcomat, de tudtam, hogy ennyi nem lesz elég. Aznap már nem volt több órám, így hát egész nyugodtan bevethettem magam a habok közé végre. Sietnem kellett, mert még egy buli várt rám aznap. Az iskolából ki az életbe, olyan helyekre ahol a tanítványaimmal nem futhatok össze - ez alól kivételt képeznek azok, akik hamis személyivel róják a szórakozóhelyeket. De ez egy jó üzlet: senki nem lát ilyenkor semmit. Én nem tudom, hogy hamis személyivel járnak, ők nem tudják, hogy úgy egyébként szeretem sakálrészegre inni magam a pult tetején, valami kubai ritmusra lötyögve.
    Bezártam a terem ajtaját, leballagtam a kocsimhoz és elindultam hazafelé. Egyedül, mint mindig, de ez abszolút nem zavart soha. A lényeg az, hogy estére legyen társaságom.


luckier than thou
A TAG, A TAG, A TAG
    NÉV? privát : )
    TAPASZTALAT? 7-8
    KOR? 21


A hozzászólást James Tucker összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 30, 2012 9:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
David J. Green
Diák zeneszak harmadik év
Diák zeneszak harmadik év
David J. Green


HSZ SZÁM : 56

James Tucker Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Tucker   James Tucker EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 9:44 am

Nos, tanárúr, tetszett az előtörténeted, vagyis fogalmazzunk úgy, hogy kib... oké, szóval nagyon jó volt, aztán a lányokkal csak vigyázva ;D Irány avit foglalni, és akkor nincs más hátra:

Elfogadlak!
Vissza az elejére Go down
 
James Tucker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Victorie James
» James John "Johnny" Dotson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Alois Rock School :: Karakterek;; :: Elfogadott előtörténetek :: Tanár-
Ugrás: